image

Nasza konkurencyjność wynika z kontrolowania całego procesu produkcji od projektowania do odbioru inwestycji.

HB Ługowscy jest znaną i cenioną marką, korzysta z najnowszej wiedzy technologicznej i przekłada ją na innowacyjne rozwiązania, które dostarcza swoim klientom. W ramach oferowanych usług wprowadza szereg pomysłów funkcjonalnych, które wspierają wizję i zamysł klienta. Występuje w roli doradcy, który dzięki doświadczeniu podpowiada jak zrealizować inwestycję w optymalny sposób oraz proponuje gotowe rozwiązania.

Mając pod kontrolą proces wykonywania prac jesteśmy w stanie uzyskać najwyższy standard oddawanych do użytku inwestycji.Specjalizujemy się w budowie zakładów produkcyjnych i hal magazynowych, wyposażonych w najnowsze technologie produkcji oraz magazynowania. .

Zbudowaliśmy naszą firmę w oparciu o mocne fundamenty: najwyższą jakość usług, najlepsze tradycje sztuki budowlanej oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne.

image

Jak działamy?

Naszą wieloosobową kadrę tworzą ludzie wykształceni i doświadczeni inżynierowie, projektanci oraz architekci. Nad realizacją usług na poszczególnych etapach czuwają działy tworzące harmonijną strukturę: biuro projektowe, dział logistyki, inwestycji i zaopatrzenia w materiały, a także dział ofertowania, dział wykonawczy oraz serwis. W przypadku inwestycji oddawanych pod tzw. klucz korzystamy ze sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców, których rozliczamy na każdym etapie realizowanej pracy podwykonawczej. Jesteśmy otwarci na każde nowe wyzwanie, jakie stawiają przed nami rynek budowlany i oczekiwania naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i kontaktu

Zapytaj nas o indywidualną wycenę inwestycji!

Realizacja artdot.pl | © 2019 Ługowscy